Zdrowie z Forever ARGI+

Posted By on 14 października 2012

Forever ARGI+(http://www.forever.iq.pl/produkt/forever-argi) zawiera L-argininę – niesamowity aminokwas znany z tego, że wspiera wiele witalnych funkcji naszego organizmu. Dlatego naukowcy nazywają L-argininę „cudowną cząsteczką”. Mamy szczęście – Forever Living „zaklęło” ją w suplement, o którym wszyscy mówią, ponieważ dostarcza 5 gramów L-argininy w jednej porcji. Zawiera także zestaw witamin i antyutleniaczy, by pomóc twojemu organizmowi zachować dobrą kondycję i zdrowie.
Dokładniej rzecz ujmując, nasz organizm przetwarza L-argininę w tlenek azotu. Tlenek azotu przyczynia się do rozluźnienia naczyń krwionośnych, co ułatwia swobodny przepływ krwi. Sprawniejszy przepływ krwi wspiera z kolei zdrowy poziom ciśnienia i ogólne zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Wykazano również, że L-arginina wspiera odporność. Wchodzi w skład kolagenu i wspomaga dobrą kondycję kości i ścięgien, może więc działać korzystnie na stawy i tkankę łączną. O znaczeniu L-argininy decyduje też jej obecność w dużym stężeniu w skórze i w tkance łącznej, a to sprawia, że Forever ARGI+ jest doskonałym partnerem twojego ulubionego napoju aloesowego! Plusem w ARGI+ jest kompleks witamin i mieszanka antyutleniaczy, dzięki czemu jest to suplement kompleksowy – czyli taki, który wspiera zdrowie całego organizmu. Słodki smak i rozpuszczalne kryształki sprawiają, że może on być używany do słodzenia płatków śniadaniowych i napojów – świetny dodatek do twojej następnej porcji owsianki! Niektórzy lubią też dodawać ARGI+ do produktów mlecznych, takich jak jogurty czy serki.

About The Author

Comments

Comments are closed.