Miaższ aloe vera forever living i jego zastosowanie….

Posted By on 8 listopada 2012

Aloes jest jedną z nielicznych roślin, która kryje w sobie działanie lecznicze. Spraw, by nie tylko ładnie wyglądał na Twojej pułce ale także łagodził dolegliwości!
Dobroczynne właściwości aloesu znały już nasze prababcie. Ta roślina od lat zdobywa zaufanie firm kosmetyczno – farmaceutycznych, pojawiając się na sklepowych półkach jako składnik popularnych kosmetyków. Bogactwo zastosowań tej rośliny kryje się w soku, zawartym w liściach. W nim znajduje się mnóstwo substancji o działaniu bakteriobójczym, przeciwzapalnym, a także przeciwbólowym. Regenerują skórę, błony śluzowe, są żółciopędne. Aloes korzystnie wpływa niemalże na całą gospodarkę wodną organizmu, dzięki swoim nawilżającym właściwościom.
Miąższ aloe vera (http://www.forever.iq.pl/produkt/miazsz-aloe-vera-z-sokiem-z-zurawin)i wszelkie jego wyciągi z tej rośliny regenerują mechanizmy obronne człowieka, wpływając na układ immunologiczny. Nie można go jednak stosować w chorobach wątroby, przy zapaleniu pęcherzyka żółciowego, krwotokach czy ciąży.
Leczniczy napar z aloesu możemy bardzo łatwo przygotować w domu. Wystarczy wlać trochę soku aloe vera, który ma w sobie wystarczającą ilość odżywczych składników. Wlewamybtroche do lubelska i zostawiamy na 10 – 15 min do lodówki, następnie taką leczniczą mieszankę możemy wykorzystać zamiast no. toniku do twarzy lub nacirania ciała i innych leczniczych działań.
Należy pamiętać, że miaższ aloesowy forever pomagaja przy ukąszeniach owadów oraz przebarwieniach skórnych. Wystarczy posmarować bolesne miejsce kilka razy dziennie.
Co leczymy aloesem?
Aloes aloe vera stosuje się w leczeniu następujących chorób i dolegliwości:
– w nieżycie żołądka i jelit,
aloe– w zapaleniu jelita grubego,
– wrzodzie żołądka i dwunastnicy,
– stanach kurczowych mięśni,
– nerwobólach, bólach stawów na tle reumatycznym,
– chorobach oczu (zapaleniu rogówki zmętnieniu, zmianach zwyrodnieniowych, stanach po jej przeszczepieniu, zapaleniu spojówek),
– w leczeniu oparzeń, pęknięciach skóry,
– w leczeniu ukąszeń przez zwierzęta i owady,
– przy wysypkach, odleżynach,
– w chorobach przyzębia i zapaleniu błony śluzowej jamy ustnej.

About The Author

Comments

Comments are closed.