Dlaczego akurat produkty Forever Living?

Posted By on 9 listopada 2012

Forever Living Products jest największą na świecie firmą zajmującą się uprawą, produkcją i dystrybucją Aloe Vera. Celem firmy założonej w 1978 r. jest wytwarzanie produktów, które pomagają ludziom żyć zdrowo w poczuciu energii i sił witalnych. Nasze hasło brzmi : „Zainwestuj w swoje zdrowie”
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne, warto je kupić i używać leczniczo jak do wspomagania sie w codziennej diecie i jako bezcenny dar natury…..
Różne nacje świata już od stuleci wykorzystują dobroczynne właściwości Aloe Vera. Miąższ tej niezwykłej rośliny zawiera ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów oraz 12 witamin. Forever Living Products jest największym na świecie producentem i dystrybutorem wysokiej jakości aloesowych produktów dla zdrowia i urody oraz produktów pszczelich.
Dla uzmysłowienia sobie „potęgi” aloesu używanego do produkcji kosmetyków wymieńmy już tylko niektóre rewelacyjne produkty produkty forever livingfirmy Forever Living(http://www.forever.iq.pl/). Będą to żele do kąpieli, szampon i odżywka aloesowo-jojoba, mydło w płynie, pasta do zębów, krem do peelingu (oczyszczania skóry), dezodoranty, odżywki do włosów, sztyft ochronny do ust, galaretki i emulsje nawilżające, rozgrzewające i do opalania, kremy pielęgnacyjne (np. z propolisem), kompletne zestawy kosmetyków dla całego ciała. Warto wspomnieć, że aloes był znany większości ludów starożytnych już od około 3 tysięcy lat temu. Sokiem z aloesu posługiwali się starożytni Grecy, Arabowie i Hebrajczycy. Roślina ta jest cytowana w Biblii kilkakrotnie (chodzi tu prawdopodobnie o aloes sokortański – Aloe Soccortrina Lam.)

About The Author

Comments

Comments are closed.